Göze Hurdacılık Bize Ulaşın | +90 (362) 266 72 89
  Tüm Duyurular
Göze Hurdacılık / Duyurular « Geri
2.Atık Yönetim Sempozyumunda Göze Geri Dönüşüm Katılımı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü’nün öncülüğünde 2012 Atık Yönetimi Sempozyumu gerçekleştirildi.

Atık Yönetimi alanındaki yeniliklerin değerlendirildiği sempozyum 24-26 Nisan 2012 tarihlerinde Antalya’da düzenlendi.

Sempozyuma ev sahibi sıfatı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, Çevre Yönetimi Genel Müdürü Recep Şahin, Atık Yönetimi Dairesi Başkanı Ahmet Varır katıldı.

Ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarından, özel sektör temsilcilerinden, belediyelerden, sivil toplum kuruluşlarından ve akademisyenlerden de yaklaşık 700 kişi sempozyumda yer aldı.

Türkiye Çevre Koruma Vakfı’nın organize ettiği ve ÇEVKO Vakfı Endüstri İlişkileri Bölüm Müdürü Alphan Eröztürk’ün “Ülkemizdeki ve Yurt Dışındaki Yetkilendirilmiş Kuruluş Çalışmaları”konulu bir sunum yaptığı sempozyumda Atık Yönetimi ile ilgili uygulamaların güçlendirilmesi ve geliştirilmesi konularında paydaşlarla bilgi alışverişinde bulunuldu.

Başta belediyeler, üniversiteler, enstitüler, özel sektör temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, oda ve birlikler olmak üzere ilgili paydaş gruplarlın görüş ve önerileri dinlenildi.

 


Faydalı Bilgiler

Yalnızca 100.000 aile gereksiz yazışmayı durdursa, her yıl 150.000 ağaç kesilmekten kurtulacak....

  Geri Dönüşüm Nedir ?

Yeniden değerlendirilme imkanı olan atıkların çeşitli fiziksel ve/veya kimyasal işlemlerden geçirilerek ikincil hammaddeye dönüştürülerek tekrar üre...

  Verimli Bir Geri Dönüşüm

Ülkemizde geri kazanımın büyük bir bölümü sokaklarda yapılmaktadır. Sokak toplayıcıları sağlıksız ortamlarda, çöp konteynerlerini karıştırarak veya çöp poşetlerini...

  Geri Dönüşüm Yararları

Ülkemizde geri kazanımın büyük bir bölümü sokaklarda yapılmaktadır. Sokak toplayıcıları sağlıksız ortamlarda, çöp konteynerlerini ...

Web sitemiz Göze Hurdacılık Atık Toplama ve Geri Dönüşüm SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. nin resmi web sitesi www.gozehurdacilik.com olup 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu’nun şirketlerden istemiş olduğu web sitesi ve içeriğinde olması gerekenler maddesine uygun olarak tasarlanmış ve bilgiler girilmiştir. Site son güncelleme
tarihi : 05.04.2012 15:08
Sayfada kullanılan tüm bilgi ve grafiklerin hakları göze hurdacılığa aittir. © 2012 Göze Hurdacılık. KA İNTERNET BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.