Göze Hurdacılık Bize Ulaşın | +90 (362) 266 72 89
  Tüm Duyurular
Göze Hurdacılık / Duyurular « Geri
Çevko Eğitim Programı Tamamlandı.

Bafra Belediyesi Temizlik işleri ve Göze Hurdacılık Atık Toplama ve Geri Dönüşüm ve Çevko vakfı tarafından yürütülen Bafrada Ambalaj Atıklarının Geri Kazanımı Projesi Eğitim Programı dün tamamlandı.
04 Haziran 2010 Cuma 
Bafra Belediyesi Temizlik işleri ve Göze Hurdacılık Atık Toplama ve Geri Dönüşüm ve Çevko vakfı tarafından yürütülen Bafrada Ambalaj Atıklarının Geri Kazanımı Projesi Eğitim Programı dün tamamlandı.
Eğitim Programı; hazırlanan Ambalaj Atıkları Yönetim Planına göre pilot bölge kapsamındaki 1.aşama ilköğretim okullarına verildi..
Eğitim Göze hurdacılık çevre mühendisi Dilek Kaya ve ekibi tarafından gerçekleşti.Okullardaki öğrencilere Ambalaj Atıkları ve Geri Dönüşümü ve Çevki İle Geri Kazanım sunumları anlatıldı.
Atıkların hangi işlemlerden geçip geri dönüşümü sağlandığı konusunda görsel materyaller kullanılarak bilgiler anlatıldı.Temizlik İşleri Müdürü Yaşar Necmettin Arıcı yaptığı açıklamada Eğitimin amacının çocuklarda cevre bilincinin oluşması ve çevreye duyarlı bir kuşak yetiştirilmesinde çevre eğitimlerinin önemini vurgulayan Arıcı bu eğitimlerin belli periyotlarla devam edeceğini ve öğrencilerin bilinçlendirme çalışmalarının devam edeceğini ve okullarımıza daha önceden geri dönüşüm kutuları ve çöp ayrıştırma kumbaraları dağıtılmıştı.Bu çalışmalarımız ve dağıtımlarımız devam edecektir. Ekiplerimiz ilçemizde ve okullarda toplanan atıkları periyodik şekillerde toplamaktır.Böylelikle hem kullandığımız atıkların geri dönüşümünü sağlıyoruz hem de daha temiz bir Bafra oluşturmanın çabası içersindeyiz.dedi.


Faydalı Bilgiler

Yalnızca 100.000 aile gereksiz yazışmayı durdursa, her yıl 150.000 ağaç kesilmekten kurtulacak....

  Geri Dönüşüm Nedir ?

Yeniden değerlendirilme imkanı olan atıkların çeşitli fiziksel ve/veya kimyasal işlemlerden geçirilerek ikincil hammaddeye dönüştürülerek tekrar üre...

  Verimli Bir Geri Dönüşüm

Ülkemizde geri kazanımın büyük bir bölümü sokaklarda yapılmaktadır. Sokak toplayıcıları sağlıksız ortamlarda, çöp konteynerlerini karıştırarak veya çöp poşetlerini...

  Geri Dönüşüm Yararları

Ülkemizde geri kazanımın büyük bir bölümü sokaklarda yapılmaktadır. Sokak toplayıcıları sağlıksız ortamlarda, çöp konteynerlerini ...

Web sitemiz Göze Hurdacılık Atık Toplama ve Geri Dönüşüm SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. nin resmi web sitesi www.gozehurdacilik.com olup 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu’nun şirketlerden istemiş olduğu web sitesi ve içeriğinde olması gerekenler maddesine uygun olarak tasarlanmış ve bilgiler girilmiştir. Site son güncelleme
tarihi : 05.04.2012 15:08
Sayfada kullanılan tüm bilgi ve grafiklerin hakları göze hurdacılığa aittir. © 2012 Göze Hurdacılık. KA İNTERNET BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.